Nasze systemy

W naszej ofercie posiadamy zarówno gotowe produkty jak i rozwiązania tworzone pod specjalne życzenia Klientów.

Wykonujemy również dedykowane modyfikacje naszych systemów, przystosowując je do specyfiki branży danej firmy oraz dostosowujemy istniejącą funkcjonalność do potrzeb Klienta.

Oferta dotyczy wszystkich oferowanych przez naszą firmę systemów

Platforma Zarządzania Printflow

Wspomaganie produkcji na wszystkich jej etapach - od wyceny aż do wystawienia faktury. Szeroki wachlarz ustawień pozwala na dostosowanie funkcjonalności do dowolnego procesu produkcyjnego lub decyzyjnego.

Moduły wspomagania produkcji

Dedykowane systemy przeznaczone do zarządzania zleceniami bezpośrednio przy stanowiskach pracy. Zaprojektowane do obsługi za pośrednictwem monitorów dotykowych. W pełni zintegrowane z platformą Printflow.

Konfiguratory 3D

Składanie zamówień poprzez wykorzystanie konfiguratorów 3D uruchamianych z poziomu przeglądarek internetowych pozwala na dokładne zaplanowanie zamówienia. Wszystkie nasze konfiguratory są powiązane z platformą Printflow.

Moduły www

Dedykowane systemy przeznaczone do używania za pośrednictwem przeglądarek www. Przystosowane do obsługi zarówno z poziomu komputerów jak i urządzeń mobilnych. Spersonalizowane pod konkretne potrzeby Klienta.

Digital Signage

Produkt zapewnia łatwą i szybką obsługę wyświetlanej treści, definiowanie szablonów oraz elementów zewnętrznych. Oferuje łatwy i przejrzysty interfejs za pomocą którego użytkownicy mogą tworzyć szablony oraz plany emisji.